logo

22 Haziran 2012

Eyüp kiralık daire Fatih kiralık daire Gaziosmanpaşa kiralık daire

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. Gaziosmanpaşa İstanbul’un sonradan ilçe olmuş bir yerleşim yeridir. Gaziosmanpaşa ilçesi Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşu, İstanbul’un şirin ve küçük ilçesidir. Gaziosmanpaşa İlçesi’nde ekonomik hayatın temelini küçük esnaf ve dış üretim faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçe merkezinde iktisaden faal nüfusun %60′ı bu işlerde çalışmaktadır. İlçede genel olarak bir inşaat havasının hakim olduğu söylenebilir. Eski gecekondular artık yerini planlı yapılaşmaya bırakmaktadır. İlçenin hemen hemen her yerinde inşaat malzemesi satan perakendeci ya da toptancı mağazalarına, hafriyatçılara, marangozlara rastlamak mümkün.

Eyüp kiralık daire, Eyüp’te kiralık daire bulabilmek basittir. Çünkü ilçe İstanbul’un gerçek anlamda merkezi sayılabilir. Bu sebeple çok sayıda kiralık daire bulabilirsiniz.

Fatih kiralık daire, Fatih’te kiralık daire bulmak oldukça kolaydır. Fatih geniş kiralık daire yelpazesine sahip bir ilçedir. İlçe tarihi açıdan önemli olduğu için ilçede kiralık daireler pahalıdır.

Gaziosmanpaşa kiralık daire, Gaziosmanpaşa’da kiralık daire bulmak kolaydır. Çünkü ilçe çok sayıda mahalleden oluşmuştur.

Share
283 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ