logo

31 Ocak 2014

Şanlıurfa Cesur Turizm

urfa cesur

urfa cesur

Şanlıurfa ilimizin çeşitli turistik tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek, özel günlerde akraba ziyaretlerini gerçekleştirmek, sevdiğimiz insanları mutlu etmek için muhakkak ki  bir araca ihtiyacımız olmaktadır. Güzel bir yolculuk ve rahat etmek adına Şanlıurfa cesur turizm tercih edilesi bir otobüs firmasıdır.

Cesur turizm yolcularının sıkılmaması ve konforlu bir yolculuk yapması için her şeyi düşünmüş. Eğlenceli bir yolculuk için çeşitli imkanlar sunmuştur. Wireless imkanı, yeni otobüsleri, yolcularının en rahat bir biçimde seyahat etmeleri için her koltuğun arkasında son model televizyonlar, video yayınları ve her çeşit her zevkten müzik dinletme imkanıyla tercih edilesi bir firma özelliğini taşımaktadır. Ve ayrıca Şanlıurfa cesur turizmin günün her saatinde otogara servisi bulunmaktadır.

 

Firma karşılıksız olarak müşteri memnuniyetini sağlama, yolculukları eğlenceli hale getirme ve en önemlisi müşterilerine fazlasıyla önem gösterme çabasındadır.

Şanlıurfa cesur turizmin tarihi 1947 ‘lere dayanmaktadır. Cesur turizm 1947 yılında Recep Cesur tarafından kurulmakta olup kurulduğu dönemde sadece Diyarbakır’ a seferler düzenlemektedir. Daha sonra hedefini yükseltmiş ve daha fazla ile sefer düzenlemeye başlamıştır.  Cesur turizm Mercedes firmasının Türkiye’ye açılması itibariyle tüm otobüslerini bu firmadan tamamlamış ve hatta bunların sonucunda Mercedes tarafından ödüle layık görülmüştür.

Şanlıurfa cesur turizm otobüslerinin kalitesini Mercedes’le tescillemiş Mercedes’in son model ve kaliteli otobüslerini yolcularına sunmuş ve otobüslerini en yeni teknolojilerle donatmıştır.  Şanlıurfa Cesur turizm kısa zamanda rakiplerinin bir adım önüne geçmiştir.

Şanlıurfa Cesur Turizm Telefon Numarası

(0414) 313 24 21

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ