Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı saha gezileriyle sorunları ve talepleri yerinde inceliyor. Sabah alan gezilerini gelenek haline getiren Başkan Baydilli, teknik ekibiyle birlikte iki mahallede sokak sokak yürüyerek yapılan çalışmaları inceledi.

Şanlıurfa'da aranan 6 şüpheli yakalandı Şanlıurfa'da aranan 6 şüpheli yakalandı

Karşıyaka ve Akbayır Mahallelerinde inceleme yapan ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden Başkan Baydilli, Karşıyaka Mahallesinde yapılan asfalt yol yenileme çalışmalarını yerinde inceleyip bilgi aldı.

Uzun zamandır sabah saha gezilerini teknik ekibiyle birlikte sürdürdüğüne dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, saha gezilerinin verimli olması için alınan talepleri ve gördükleri sıkıntıları gidermeye çalıştıklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Saha gezilerimizde gezdiğimiz bölgelerde gerek vatandaşlarımızın talepleri gerekse bizim tespit ettiğimiz sorunları yerinde inceleyip istişare ediyoruz. Sorunun bir an önce giderilmesi için çalışma başlatıp takipçisi oluyoruz. Sahada işe giden vatandaşlarımızla da karşılaşıyoruz, sohbet edip talepleri varsa onları dinliyoruz. Bugün de Karşıyaka Mahallemizde yaptığımız asfalt yenileme çalışmalarının ardından yollarımızı inceledik ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Ardından Akbayır Mahallemizde de inceleme yapıp sorunları ve şikayetleri yerinde gördük.

Biz 252 bin nüfusu aşkın Karaköprülü vatandaşımıza hizmetin en iyisini getirmek için mesai kavramı gözetmeden çalışıyoruz, geziyoruz ve vatandaşlarımızla istişare ediyoruz. Tüm bunları yaparken tek amacımız bu ilçede yaşayan vatandaşlarımızın hiçbir sıkıntı yaşamadan ilçemizde ikamet etmeleridir” diye konuştu.

Başkan Baydilli alan gezilerinde esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederken, taleplerini dinleyip not aldı.