TFF 3. Lig'de 1. ve 3. Grup'ta 21'inci, 2. Grup'ta ise 24'üncü hafta karşılaşmaları oynanacak.
Şanlıurfaspor, 6 Şubat Pazar günü saat 13.00'da Kırklarelispor ile Şanlıurfa GAP Stadyumunda karşılaşacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:
Spor Toto Süper Lig
Yarın:
20.00 İttifak Holding Konyaspor-GZT Giresunspor (Medaş Konya Büyükşehir)
20.00 Yukatel Kayserispor-Atakaş Hatayspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
5 Şubat Cumartesi:
13.30 Gaziantep FK-Demir Grup Sivasspor (Kalyon)
16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Şenol Güneş)
16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)
6 Şubat Pazar:
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)
16.00 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Çaykur Didi)
19.00 Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor (Vodafone Park)
19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)
- Spor Toto 1. Lig
5 Şubat Cumartesi:
Tuzlaspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)
Bursaspor-Altınordu (Bitci Timsah Park)
Altaş Denizlispor-Eyüpspor (Denizli Atatürk)
6 Şubat Pazar:
Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Manisa FK (Kazım Karabekir)
Nasadoge Menemenspor-Adanaspor (Menemen İlçe)
Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Eryaman)
7 Şubat Pazartesi:
Kocaelispor-Beypiliç Boluspor (Kocaeli)
- TFF 2. Lig
Beyaz Grup
5 Şubat Cumartesi:
13.00 Akhisarspor-Tarsus İdman Yurdu (Spor Toto Akhisar)
6 Şubat Pazar:
13.00 Nazilli Belediyespor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe)
13.00 Kırşehir Belediyespor-Bucaspor 1928 (Kırşehir Ahi)
13.00 Uşakspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Uşak 1 Eylül)
13.00 Pendikspor-Anagold 24Erzincanspor (Pendik)
13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (Şanlıurfa GAP)
13.00 Teco Karacabey Belediyespor-Pazarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
13.00 Eskişehirspor-Amed Sportif Faaliyetler (Eskişehir Yeni)
Kırmızı Grup
5 Şubat Cumartesi:
13.00 Ergene Velimeşespor-Somaspor (Mustafa Kemal Atatürk)
13.00 Adıyaman FK-İnegölspor (Adıyaman Atatürk)
13.00 Etimesgut Belediyespor-Niğde Anadolu FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)
6 Şubat Pazar:
13.00 Diyarbekirspor-Ankaraspor (Diyarbakır)
13.00 Afjet Afyonspor-1461 Trabzon FK (Zafer)
13.00 Sivas Belediyespor-An Zentrum Bayburt İl Özel İdare (Muhsin Yazıcıoğlu)
13.00 Kahramanmaraşspor-Sarıyer (7 Ocak)
13.00 Serik Belediyespor-Çorum FK (Serik İsmail Oğan)
13.00 Turgutluspor-Bodrumspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.00 Sakaryaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)
- TFF 3. Lig
1. Grup:
5 Şubat Cumartesi:
13.00 Hendekspor-Artvin Hopaspor (Hendek Atatürk)
13.00 Sancaktepe FK-Criptoswaps Çatalcaspor (15 Temmuz)
13.00 Elazığspor-Osmaniyespor FK (Doğukent)
13.00 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca)
13.00 Kahta 02-1954 Kelkit Belediyespor (Kahta İlçe)
6 Şubat Pazar:
13.00 Formül Erbaaspor-Bursa Yıldırımspor (Erbaa İlçe)
13.00 Nevşehir Belediyespor-Karaman Belediyespor (Nevşehir Gazi)
13.00 Batman Petrolspor-Başkent Gözgözler Akademi FK (Batman Yeni Şehir)
13.00 Belediye Kütahyaspor-Bergama Belediyespor (Dumlupınar)
2. Grup:
6 Şubat Pazar:
13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Darıca Gençlerbirliği (Şile)
13.00 Bitexen Düzcespor-Beyoğlu Yeni Çarşı FK (18 Temmuz)
13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kuşadasıspor (Yeşiltepe)
13.00 Çarşambaspor-68 Aksaray Belediyespor (Çarşamba Şehir)
13.00 Yomraspor-Hacettepespor (Yomra İlçe)
13.00 Kalecik FK-Kızılcabölükspor (Çubuk İlçe)
13.00 52 Orduspor FK-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Yeni Ordu)
13.00 İskenderunspor-Siirt İl Özel İdaresispor (5 Temmuz)
13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK-Alagöz Holding Iğdır FK (Doğukent)
3. Grup:
5 Şubat Cumartesi:
13.00 Esenler Erokspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Esenler Erokspor)
13.00 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor-Karşıyaka (Of)
13.00 Orduspor 1967-Modafen (Yeni Ordu)
6 Şubat Pazar:
13.00 Ceyhanspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ceyhan İlçe)
13.00 Criptoswaps Edirnespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Edirne 25 Kasım)
13.00 Mardin 1969-Fethiyespor (21 Kasım)
13.00 İçel İdmanyurduspor-Belediye Derincespor (Mersin)
13.00 Kardemir Karabükspor-Ağrı 1970 (Necmettin Şeyhoğlu)
13.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Çankaya FK (Gümüşhane Yenişehir)
- Turkcell Kadın Süper Ligi
6 Şubat Pazar:
11.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Kireçburnu (Şehit Vefa Karakurdu)
12.00 Fenerbahçe-Kocaeli Bayan FK (Beylerbeyi 75. Yıl)
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ataşehir Belediyespor (Amedspor Tesisleri)
12.00 1207 Antalyaspor Kadın FK-Hatayspor (Zeytinköy 1 Nolu Saha)
12.00 Altay-Beşiktaş Vodafone (Gaziemir İlçe)
13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Fatih Vatanspor (Osmanlı)