Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, bu kez Şanlıurfaspor'u ziyaret etti. Altyapı futbolcuları ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Vali Ayhan, ilk olarak kulüp tesislerini gezerek incelemelerde bulundu. Fiziki yapılaşma ve çalışmalarla ilgili bilgiler alan Vali Ayhan, gençlerle de bir araya gelerek başarı dileklerinde bulundu. Takımın geleceğe yönelik başarısı için altyapıya önem verilmesi gerektiğini belirten Vali Ayhan, gençlerin yeteneklerini keşfedebilmeleri Şanlıurfa merkez ve tüm ilçelerde imkanların sağlanmasına yönelik adımlar atacaklarını söyledi. 
Ardından Kulüp Yönetimi ile bir toplantı gerçekleştiren Vali Ayhan, 10 Bin Üye kampanyasına da tam destek vererek Şanlıurfaspor'a üye oldu. Şehrin en büyük marka değerinin Şanlıurfaspor olduğunu belirten Vali Ayhan, burada herkesi takımı sahiplenmeye davet etti.

Vali Ayhan, Şanlıurfaspor ziyaretinin ardından gün içerisindeki temaslarında 30 bin seyirci kapasiteli 11 Nisan Stadyumu'na da  giderek atletizm pistindeki çalışmaları inceledi ve Türkiye

Şampiyonası'na gidecek olan Voleybol Takımı oyuncularını uğurladı. Gençlere başarılar dileyen Vali Ayhan, Şanlıurfa'nın spor şehri olabilmesi için yoğun çalışma içerisinde olacaklarını ifade etti. 

Alacakları ödendi, Sakaryaspor maçı hazırlıkları başladı Alacakları ödendi, Sakaryaspor maçı hazırlıkları başladı

Gün içerisindeki son ziyaretini ise tek çatı altında dernekleşen 63 Urfaspor Taraftarlar Derneği'ne ayıran Vali Ayhan, burada taraftarın sevgi gösterisi ile karşılandı. Taraftar arasındaki birlik ve beraberliğin tüm şehre yansımasını dileyen Vali Ayhan, taraftarların maçlara gelerek takımına tam destek çıkması yönünde çağrıda bulundu.