Şanlıurfa'da aranan 17 şüpheli yakalandı Şanlıurfa'da aranan 17 şüpheli yakalandı

Kutlama törenine Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin, İlçede bulunan kamu kurumlarının amirleri, programda gösteri yapan öğrenci ve velileri katıldı.

19 Mayıs gençlik haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Şiir okuma, Jimnastik hareketler, Mehteran, Oratoryo, masa tenisi gibi çeşitli etkinlikler öğrenciler tarafından düzenlendi. 19 Mayıs Atatürk'ü anma programında konuşan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; İstiklâl ve istikbalimizi 19 Mayıs’ta Samsun'dan başlayan o şanlı mücadeleye borçluyuz.

Ülkesine ve geleceğine sahip çıkan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Gençlerimizin ve Aziz Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı canı gönülden kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Milli Mücadelenin şehit ve gazilerini saygıyla ve rahmetle yâd ediyorum.

İlçe genelinde yapılan voleybol ve Bilek güreşi turnuvasında dereceye giren öğrencilere Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin ve Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ödüllerini verirken İlçe stadyumunda gerçekleşen program, Folklor ekibinin muhteşem gösterisiyle sona erdi.

Editör: Haber Merkezi