Şehitler İçin Mevlit Okutuldu Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

14 Mayıs seçimlerine kısa süre kala MHP’nin sahadaki temposu artıyor. Tüm adaylar son sürat çalışmalara devam ederken, kitleler halinde partiye katılımlar da devam ediyor. Son olarak Akçakale ilçesinde düzenlenen programda Hubeti aşireti de MHP’ye geçiş yaptı.

Akçakale İlçemizdeki seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü. Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Milletvekili Adayı Osman Mutlu’nun katılımıyla gerçekleşen açılışta Hubeti aşireti MHP’ye katılım sağladı.

MHP’ye geçen vatandaşlara MHP rozeti takan Milletvekili İbrahim Özyavuz, “Şanlıurfa’da MHP Vakti” diyerek, katılım yapanlara teşekkür etti.

MHP’nin Şanlıurfa’da her geçen gün daha da güçlendiğini ifade eden Özyavuz, “Her zaman söylüyoruz, yine söylüyoruz; Şanlıurfa’da oyunu en çok arttıran parti MHP’dir. 14 Mayıs’ta büyük zaferi kutlayacağız. Bugün, Hubeti aşireti mensuplarıyla birlikte daha da güçlendik. MHP’ye olan teveccühü, gittiğimiz her yerde görüyoruz, bu teveccüh sorumluluğumuzu daha da arttırıyor, daha fazla çalışıyoruz. Bugün burada gördüğümüz kalabalık bizleri o kadar mutlu ediyor ki; Bu sevgi seli daha fazla çalışmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor. Bizlere ilgi ve teveccüh gösteren her bir vatandaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.