Küçük ve Bingöl ailelerinin mutlu günü. Mustafa Küçük, Kübranur Bingöl ile düzenlenen yöresel bir düğün ile dünya evine girdi. Genç çiftin kirveliğini Murat Bozanoğlu yaptı.

Şanlıurfa’nın ilk 5 yıldızlı oteli ELRUHA’da gerçekleşen düğün, yöresel gelenekler ile gerçekleştirildi. Düğünde damadın damatlığı sini üzerinde getirildi. Damadın traşı bahçede yapıldı. Damdan ise kadınlar ve çocuklar damadın üzerine şeker attı

Damadın babası Şevket Küçük ve ağabeyleri Av. Ahmet ile Av. Harun Küçük, davetlilerle tek tek ilgilendi.

Dünyanın en eski mutfağı Şanlıurfa’nın yöresel ikramlarının yapıldığı düğüne; AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Cevahir Asuman Yazmacı, Hikmet Başak, 22. Dönem Şanlıurfa Milletvekili M. Faruk Bayrak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Bayık, ŞUSKİ Genel Müdürü Said Güllüoğlu, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. İdris Kırhan, Yaşam Koçu-Yazar Osman Güzelgöz, Gazeteci Sedat Atilla, Saatçi Mehmet lakaplı Mehmet Meryemoğlu, Şanlıurfalı iş adamları Hadi Altun, Hıdır Tepret, Atilla Karat, Ethem Yasak, İlgi Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nuzhet Saraç, İlgi Okulları Okul Müdürü Eymen Saraç, turizmci Ertuğrul Er, iş adamları ve Küçük ile Bingöl ailesinin akrabaları katıldı.

NEDİM ATİLLA

Şanlıurfa'da feci kaza: 2 yaşındaki çocuk öldü Şanlıurfa'da feci kaza: 2 yaşındaki çocuk öldü

Editör: TE Bilisim