Güzelçiçek, bayram mesajının yanı sıra hastanede yatan çocuklar için yapılan palyaço gösterilerinin yanı sıra onlara  oyuncak hediye etti, diğer hastaları da servislerde ziyaret ederek onlara da şeker ve gül suyu hediye etti.

Başhekim Güzelçiçek mesajında şu ifadeleri kaydetti;

“Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşliğin dolu dolu yaşandığı sevinç, mutluluk ve huzur kaynağıdır, bolluk ve berekettir” dedi. Kurban bayramında kurbanlar İslami usullere göre kesilip, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığından bu bayram ayrıca paylaşım günüdür. Kurban denince Hz. İbrahim ve oğlu Hz. İsmail akla gelir. Onların Allah’a kalpten itaatleri, gönülden teslimiyetleri zihinlerde canlanır. Bu dini vazifemizi kalpten itaat ve gönülden teslimiyetle yerine getirmeyi umut ediyorum. Başta tüm personelimiz olmak üzere tüm Müslümanların Kurban Bayramı sevincini en kalbi duygularla paylaşır,  tüm İslam Âleminin, milletimizin ve personelimizin Mübarek Kurban Bayramını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim'' dedi. 

Başhekim Güzelçiçek ayrıca son günlerde şehrimizde artan coronavirüs vakalarına karşı bu bayramda bayram ziyaretlerini erteleyerek, telefonla bayramlaşmayı ve ayrıca mutlaka maske takmayı ve mümkün olduğunca sosyal mesafeye dikkat ederek bayramlaşmayı tavsiye etti.

Başhekim Dr. Ahmet Güzelçicek, sözlerinin sonunda ''Kurban Bayramı’nda da maske takmak, sosyal mesafe ve el hijyeni kurallarına mutlak riayet etmek gerekiyor'' dedi.