Her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu aktaran Başkan Beyazgül her akşam geç saatlere kadar seçim irtibat bürosunu coşkuyla dolduran herkese teşekkür etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesinde açmış olduğu seçim irtibat ofisi vatandaşların yoğun ilgisini görüyor. Seçim ofisini büyük bir heyecan ve coşkuyla dolduran binlerce vatandaş AK Aday Beyazgül’e desteklerini sunuyor.

Şanlıurfa’da büyük bir değişim ve dönüşümü başlatan ve hayata geçirdiği projelerle 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ustalık dönemi için destekler çığ gibi büyüyor.

Şanlıurfa'da serinlemek için çaya giren iki kardeş boğuldu Şanlıurfa'da serinlemek için çaya giren iki kardeş boğuldu

Seçim irtibat ofisini dolduran her bir vatandaşla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül Şanlıurfa’ya yeni dönemde kazandıracakları yatırım ve projelerden de bahsederek Gerçek Belediyeciliğin, insan odaklı Belediyeciliğin somut örneklerini sunuyor.

Başkan Beyazgül’ün seçim ofisini ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdurrahim Dusak ile Şanlıurfa Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Bahçıvan Başkan Beyazgül’e desteklerini ilettiler. Şanlıurfa’nın köklü aileleri de kalabalık gruplar halinde seçim ofisini doldurmaya devam ediyor.

Editör: Haber Merkezi