Oldukça samimi gerçekleşen görüşme sonrası Başkan Özyavuz, “Genel Başkanımızın tüm Harranlı hemşerilerime selamlarını iletmekten gurur duyarım.” açıklamasında bulundu.

Hafta sonu 2 gün boyunca Antalya’da gerçekleşecek olan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları Toplantısı, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin de katıldığı programla start aldı. Toplantı öncesi, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Bahçeli ile bir araya gelirken samimi sohbet objektiflere yansıdı.

Şubat ayı içerisinde önce parti yönetimi ve milletvekilleriyle, sonrasında il başkanlarıyla toplantı düzenleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da belediye başkanlarıyla buluştu. Önceki gün ise akşam saatlerinde Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Oldukça samimi gerçekleşen görüşme objektiflere yansırken Başkan Özyavuz, görüşmeye dair sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; “Bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğumuz Genel Başkanımızın tüm Harranlı hemşerilerime selamlarını iletmekten gurur duyar, hafta sonu devam edecek olan toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim. Yükümüz ağır olsa da kaldıracak irademiz vardır. Hamd olsun takatimiz yerindedir, heyecanımızın sıcaklığı buz dağlarını eritecek kadar yoğundur.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kürsüden belediye başkanlarına yaptığı konuşma ile devam etti. Bahçeli konuşmasında; 2023 seçimlerinin önemine değinirken, ülke siyaseti, iç ve dış gelişmeler ve gündeme ilişkin görüşlerini de belediye başkanlarına aktardı.