Şanlıurfa'da bir inşaattaki iş kazasında 2 işçi yaralandı Şanlıurfa'da bir inşaattaki iş kazasında 2 işçi yaralandı

31 Mart yerel seçimler sürecini yoğun bir şekilde gerçekleştiren Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Mahmut Özyavuz, hergün seçim ofisinde büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'da gerçekleştirdiği büyük mitinge gelmek için Başkan Özyavuz öncülüğünde Harran ilçesinde büyük bir kalabalık oluşturan vatandaşlar yüzlerce araç konvoyu ile Şanlıurfa'ya hareket etti.

Harran'dan hareket etmeden önce büyük kalabalığa hitap eden Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Bizim sevdamız hizmet sevdası, ülkemizin beka sevdası, o açıdan cumhur ittifakı olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sizlere hizmet etmeyi ibadet etme anlayışı içerisinde bir olacağız, diri olacağız, hep beraber Harran hep beraber Türkiye olacağız. Kıymetli hemşehrilerimiz Cenab-ı Allah'ın izniyle 31 Mart gecesi zafer hepimizin olacaktır. Bugün bir kez daha gösterdiniz ki inanmış yürekleri davalarından hiçbir güç vazgeçiremez. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Açıklamasında bulundu. 

Editör: Haber Merkezi