Gölbaşı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ankara’da Bozan Sarı Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Bozan Sarı ve oğlu iş insanı Mustafa Sarı’yı ziyaret etti.

Milletvekili Yazmacı: Şanlıurfa yiğitliğin ve mertliğin şehridir Milletvekili Yazmacı: Şanlıurfa yiğitliğin ve mertliğin şehridir

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinin belediye başkanı ve 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı olan Mustafa Şimşek, Şanlıurfalılarla bir araya geldi.

Gecenin geç saatlerinde Gölbaşı’ndaki Bozan Sarı Petrol Ofisi’ne gelen Başkan Şimşek, burada çalışan personel ile de bir araya gelerek 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Şimşek burada yaptığı konuşma da Şanlıurfa’daki yerel yöneticilerle ilgili bir sitemini de dile getirdi. Şanlıurfa hayranı olduğunu belirten Başkan Şimşek, Ankara’da 6 bin kadın vatandaşı kültür gezileri kapsamında Şanlıurfa’yı ziyaret ettirdikleri anlattı. 6 bin kadın vatandaşın Şanlıurfa’nın tarihi mekanlarını gezdiklerini, Hilton otelde konakladıklarını, kentin muhteşem güzelliklerini tanıttıklarını ve turizme katkı sağladıklarını anlatan Şimşek ‘Şanlıurfa’daki hiçbir belediye başkanı bizi arayıp teşekkür etmedi. Bize teşekkür eden Bozan Sarı ağabeyimiz oldu. Şanlıurfa’ya geldiğimizde kendimizi evimizde hissediyoruz’ dedi.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan iş insanı Mustafa Sarı ise ‘Belediye başkanımız hizmet aşığı. Gölbaşı Sayın Şimşek’in döneminde önemli hizmetlere kavuştu. Başkanımız aynı zamanda Şanlıurfa hayranı bir insan. Kentimizin turizmine önemli katkıları oldu. Otobüs otobüs vatandaşımızı getirip ağırladı. Bu ziyaretlerin hem tanıtıma hem de esnafa önemli katkısı oldu. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu akşamda bizleri şereflendirdi’ ifadelerini kullandı.

Ziyarette Şanlıurfalı iş insanları Hanif Arıkan, Hüseyin Acemoğlu, Kaya Kulak, Murat Paydaş, Gazeteciler Nedim Atilla ve Serhat Atilla’da hazır bulundu.

Resim

Editör: Nedim Atilla