Esnafların tam desteklerini alan Başkan Beyazgül, durmadan, yorulmadan hizmet yolunda çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Samimiyetin ve İstikrarın adayı ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganıyla seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti ve Cumhur İttifakının Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesindeki esnaflarla buluştu.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf buluşması gerçekleştiren Başkan Beyazgül, esnafları tek tek gezdi. Esnaflarla sohbet eden Başkan Beyazgül, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlar, Başkan Beyazgül ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yerel seçimlerde AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e destek vereceklerini ifade eden esnaflar her zaman Başkan Beyazgül’ün yanında yer alacaklarını ve tam destek sağlayacaklarını söylediler.

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’ŞANLIURFA İÇİN YAPTIĞIMIZ İŞLERDE BEREKET VAR’’

AK kadrolar olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği hedefler doğrultusunda durmadan, yorulmadan devam edeceklerini anlatan Başkan Beyazgül, ‘’Nice engelleri Allah’ın izniyle aştık geldik. Cumhurbaşkanımız başımızda, güçlü ve kuvvetli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başka kimin arkasından gidilir. Bu ülke için gecesini gündüzüne katan bir Cumhurbaşkanına sahibiz. Onun yolu bizim yolumuzdur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği hedefler doğrultusunda durmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz. Şanlıurfa için yaptığımız işlerde bereket var, bir rıza var. Allah’a çok şükürler olsun. Kentimiz için Şanlıurfa için yolumuza devam edeceğiz’’ dedi.

Bakan Kurum, Şanlıurfa'da deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum, Şanlıurfa'da deprem konutlarını inceledi

Editör: Haber Merkezi