Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Devteyşti Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 

Mahalle Muhtarı Tahir Kına’nın ve mahalle sakinlerinin yer aldığı toplantıda, Devteyşti Mahallesinde yürütülen ve devam eden çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül ve Başkan Canpolat, ilgili müdürlüklere anında talimat vererek, gelen talepleri çözüme kavuşturdu. 

Yapılan toplantı sonrası Başkan Mehmet Canpolat, şu açıklamalarda bulundu:
“Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile beraber muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. Hem sahadaki çalışmalarımızla ilgili hem de 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığının ikinci tur seçimleriyle ilgili kendilerinden destek istiyoruz. Allah’a hamdolsun, Cumhurbaşkanımıza olan sevgi, teveccüh oldukça yüksek. Muhtarlarımıza ve buradaki vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah’ın izniyle Şanlıurfa destan yazacak. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımıza buradan çok yüksek bir oy çıkacak. Devteyşti Mahallemizde de ilgi belediyemizin çalışmalarına ve hizmetlerine oldukça yüksek. Vatandaşlarımızın taleplerini de anında ilgili birime iletiyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Haliliye Belediyesi el ele mahallemizin her türlü sorununu gidermeye, çalışmaları denetlemeye, gezilerimize devam ediyoruz. Burada vatandaşlarımızla, esnafımızla parklarda buluşuyoruz. İnşallah hep birlikte el ele çalışmaya devam edip, vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmaya devam edeceğiz. Ben buradaki değerli vatandaşlarımıza, mahalle muhtarımıza ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”

Toplantıya ilişkin yaptığı konuşma ile hem mahalledeki sorunların görüşüldüğünü hem de seçime yönelik istişareler yapıldığını kaydeden Başkan Zeynel Abidin Beyazgül ise, “Haliliye Belediye Başkanımızla bir yandan muhtarlarımızı ziyaret ediyor, bir yandan da halkımızla beraber oluyoruz. Şimdi de Devteyşti Muhtarımızın makamındaydık, halkımız da buradaydı. Hem mahallemizin sorunlarını istişare ettik, eksiklerini konuştuk, bir yandan da önümüzdeki seçimle ilgili düşüncelerini aldık. Şunu gördük, Cumhurbaşkanımıza çok büyük bir sevgi var, çok büyük bir güven var, dualar var. İnşallah Pazartesi günü yeniden seçmiş olacağız. Buradaki herkesin duası, temennisi bu şekilde. Cumhurbaşkanımızın da bir sözü var, diyor ki ‘Durmak yok, yola devam’. Biz de halkımıza hizmette aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Gerek Haliliye Belediye Başkanımız, gerekse bizim şehrimize çok büyük hizmetlerimiz oldu, çalışmalarımız oldu. Buradaki insanlar bunu takdir ediyorlar, konuşuyoruz, dualarını alıyoruz. Burada bulunan tüm halkımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Başkan Beyazgül ve Başkan Canpolat, toplantı sonrası yaptıkları açıklamaların ardından bölgeden ayrıldı. 
 

Siverek’te silahlı kavga: 1 ölü 6 yaralı Siverek’te silahlı kavga: 1 ölü 6 yaralı
Editör: TE Bilisim