İnşaat, tekstil ve sağlık yatırımlarının ardından Eğitim sektörüne giriş yapan Bülbül Ailesi Kültür Koleji’ni bünyesine kattı.

Lotus Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Aziz Bülbül, Şanlıurfa’yı her alanda yetkin kılmak için kolları sıvadıklarını, alanında marka olan işletmeleri bünyelerine kattıklarını bildirdi.

Bülent Aziz Bülbül, Kültür Kolejinin marka değerine yakışır bir eğitim kadrosu ile yeni vizyon ve yüklendiği misyon ile yeni eğitim öğretim yılına hazırlandıklarını, Kültür Koleji olarak, hedeflerini ve eğitim anlayışlarını düzenlenecek bir lansman ile kamuoyuna duyuracaklarını vurguladı.

Bülent Aziz Bülbül’ün ağabeyi, Şanlıurfa Kültür Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülbül ise eğitimci kimliğiyle; eğitim alanındaki tecrübesiyle geleceğe donanımlı bir nesil hazırlamak için eğitim sistemi kurma hazırlıklarını en kısa sürede tamamlayacaklarını belirtti.

Şanlıurfa'da "Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri" düzenlenecek Şanlıurfa'da "Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri" düzenlenecek
Editör: TE Bilisim