Şanlıurfa'da yorgun mermi isabet eden 4 yaşındaki çocuk yaralandı Şanlıurfa'da yorgun mermi isabet eden 4 yaşındaki çocuk yaralandı

Ağız ve Diş Hastanesinin de yer aldığı Sağlık merkezinde 7/24 çocuk hastalara sağlık hizmeti veriliyor. Gündüz Çocuk Hastalıkları polikliniği ve Dahiliye polikliniği hizmet vermeye devam ediyor. Ek olarak Kadın Doğum Polikliği de hizmete başlayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz  “Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi olan Haliliye ilçemizde Gündüz Çocuk Hastalıkları polikliniği ve Dâhiliye polikliniği hizmeti verilmek suretiyle 7/24 çocuk hastalıkları hizmeti veriyoruz. Kısa süre içerisinde Kadın doğum Poliklniği hizmet vermeye başlayacaktır. Şanlıurfa’nın en büyük Ağız ve Diş Sağlığı hastanesi ve Semt polikliniğinin şu an Çocuk hastalıkları, Dahiliye polikliniklerinin yürüklükte olması ve Kadın doğum polikliniğininde hizmete açılacak olması bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Tüm Haliliye halkına hayırlı olsun”dedi.

Editör: Haber Merkezi