Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini ileten Mahalle Muhtarı Tahir Kına, “Sıcak asfalt çalışmalarından dolayı mahallem ve bölgem halkı adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Şanlıurfa'da şarampole devrilen otomobildeki 6 kişi yaralandı Şanlıurfa'da şarampole devrilen otomobildeki 6 kişi yaralandı

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen sıcak asfalt atağı hummalı bir çalışmayla devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın yatırımlarının ardından yolların kalitesinin ve konforunun artması için çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, kırsal mahallelerde sathi kaplama asfalt çalışmalarını etap etap sürdürürken, merkez mahallelerde ise yolları sıcak asfaltla buluşturuyor. Merkez mahallelerde ömrünü tamamlamış asfalt yollarda sürdürülen altyapı çalışmalarının ardından yollar, sıcak asfaltla konforlu hale geliyor. Bu kapsamda; Kamberiye ve Ertuğrulgazi Mahallelerinin ardından Devteyşti Mahallesinde çalışmalara başlayan ekipler, sıcak asfalt dökümünü hummalı bir şekilde sürdürüyor. Ekiplerin özverili çalışmasıyla kısa sürede tamamlanması hedeflenen yeni yollar, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Devteyşti Mahallesinde yürütülen sıcak asfalt çalışmalarıyla yolların konforunun artığını kaydeden Mahalle Muhtarı Tahir Kına ise, başta Belediye Başkanı Mehmet Canpolat olmak üzere emeği geçen tüm ekiplere mahalle sakinleri adına teşekkür etti. Devteyşti Mahalle Muhtarı Tahir Kına, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“Öncelikle, Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a bu çalışmalarından dolayı mahallem ve bölgem halkı adına, kendi şahsım adına teşekkür ediyorum. Şu anda sıcak asfalt dökümü devam etmektedir. Mahallemizin daha rahata kavuşabilmesi için Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda emeği geçen Başkanımıza ve Fen İşleri ekibine teşekkürlerimiz arz ediyorum.”

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından merkez mahallelerde periyodik olarak yürütülen sıcak asfalt çalışmalarının tüm mahallelerde tamamlanması hedefleniyor. 
 

Editör: TE Bilisim