Daha güzel bir Harran için seferberlik başlatan Harran belediye başkanı ve aynı zamanda cumhur ittifakı başkan adayı Mahmut Özyavuz, Sehrince kırsal mahallesin de yapımı biten parke taşı ve asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen başkan Mahmut Özyavuz, Sehrince kırsal mahallesinde inşaatı devam eden taziye ve kütür evinin yapımı hakkında bilgi alarak, mahalle sakinleriyle istişare de bulundu.

Mahalle ziyaretinde yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Mahmut Özyavuz; "Biz halkımızla her daim omuz omuzayız. Onları can kulağıyla dinleyerek isteklerini gerçekleştirmek için varız.

Başkan Özyavuz, ‘Bildiğiniz gibi Harran Belediyesi olarak, göreve geldiğimiz günden bu yana Harran’ımızın mahallelerinin tamamında  adeta bir hizmet seferberliği başlattık. Bugün de Harran ilçemize bağlı Sehrince mahallemizdeyiz. Sehrince mahallemiz de mahalle içi asfalt serim, kilitli parke taşı yapım işi ve bunun yanın da Sehrince mahallemize kazandıracağımız çok amaçlı kültür evinin ( taziye evi) temelinin başında duruyoruz. Başta Sehrince mahalle sakinlerimize yapılan asfalt, kilitli parke taşı, taziye ve kültür evinin hayırlı olmasını diliyorum. Harran’ımızda 31 Mart’tan sonra nice yeni hizmetlere imza atmak için Harranlı vatandaşlarımıza her zaman bir aradayız. Cenabı Allah’ın izni ile 31 Mart 2024 seçimlerinde Cumhur ittifakı ile beraber halkımızın desteğini yanımıza alarak, önümüzde ki 5 yıl içince Harran’ımızda hiçbir mahallenin ne kültür evi sorunu ne yol sorunu ne elektrik sorunu nede sağlık sorunu kalmayacaktır.

Yapılan çalışmalardan dolayı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a mahalleli adına teşekkürlerini dile getiren Sehrince mahalle muhtarı Fevzi Aykut, ‘Taziye ve kültür evimiz, yollarımız gibi çalışmalarda her zaman bizimle beraber olan belediye başkanımıza mahalleli adına  teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim yolunu , bahtını açık eylesin inşallah. Diye konuştu

Hilvan'daki silahlı kavgada ölü sayısı 2'ye yükseldi Hilvan'daki silahlı kavgada ölü sayısı 2'ye yükseldi

Editör: TE Bilisim