31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur ittifakı'ndan tekrardan Harran Belediye Başkanı seçilen Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla ilçe genelinde devam eden hizmetler her geçen gün geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

İsrail'de şehit olan Urfalı Saklanan toprağa verildi İsrail'de şehit olan Urfalı Saklanan toprağa verildi

Harran Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla eş zamanlı olarak birçok noktada sürdürdüğü çalışmaların yeni durağı Akıncı ve Soylu mahallelerini birbirine bağlayan grup bağlantı yolunda asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Canla başla ayrım gayrım yapmadan, Harran İlçemizde üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla, Harran’ımızın her tarafına hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Harran belediyesi olarak mahalle içi asfalt serim çalışmalarımız kapsamında hizmetimize devam ediyoruz. Hizmetimizin ikinci döneminde de Mahalle içi ve mahalleler arası bağlantı yollarımızın eksik kalan kısımlarını tamamlamak için bir gün dahi ara vermeden, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Akıncı ve Soylu Mahallelerimia arasındaki bağlantı yolunda asfatl serim çalışmalarına başladık. En kısa sürede bitirip vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Açıklamasında bulundu