31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçiminde AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı olan mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını sürdürürken ilçede kendisine olan destek ve teveccüh her geçen gün artıyor. Gerçekleştirilen toplantılarda vatandaşlarla buluşan Başkan Baydilli'nin katıldığı her toplantı adeta mitinge dönüşüyor.

AK Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Adayı M. Furkan Kolsuzoğlu’nun düzenlediği toplantıya katılan Başkan Baydilli vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve belediye meclis üyeleri de katılım gösterdi.

Miting havasında geçen toplantıda konuşan Başkan Baydilli gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür ederken, yeni dönemde bu sevgiye layık olabilmek için daha fazla çalışacaklarını ve Karaköprü’ye değer katacaklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, “Bugüne kadar çok önemli projelere imza attık ve güzel hizmetlerimizi ilçemize kazandırdık. Tabi ki bunlar yetmez çünkü Karaköprü bizim yüz akımız, Şanlıurfa’nın gelişen yüzü ve parlayan yıldızıdır. Biz ilçemize ne kadar hizmet etsek azdır çünkü her şeyin en iyisine layıktır.

Ben Karaköprü’ye hizmetin en iyisini getirmeye, ilçemizi Güneydoğu’nun parlayan yıldızı haline getirmeye, sizin desteğinizle birlikte ilçemizi en güzel şekilde yönetmeye talibim. Sizin desteğiniz ve dualarınızla inşallah galip geleceğiz” diyerek toplantıyı düzenleyen Furkan Kolsuzoğlu ve katılan vatandaşlara teşekkür etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise Karaköprü’nün çok önemli bir ilçe olduğuna değinerek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi hizmetlerin AK Parti ve Metin Baydilli ile geleceğini ifade ederek Başkan Baydilli’ye destek istedi.

Şanlıurfa'da feci ölüm: Anne ve kızı hayatını kaybetti Şanlıurfa'da feci ölüm: Anne ve kızı hayatını kaybetti

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli toplantının sonunda günün anısına özçekim gerçekleştirdi.

Editör: Nedim Atilla