31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye verilen destek her geçen gün artıyor. AK Parti Karaköprü İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen ‘Büyük Kadın Buluşması’ programıyla kadınlar Başkan Baydilli’ye olan desteklerini gösterdiler.

Yaklaşık 600 kadının katıldığı ve büyük bir coşkuyla geçen programa Başkan Baydilli ile birlikte AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri ve Cevahir Asuman Yazmacı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ’ün eşi Betül Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Kılıç Kar, AK Parti il ve ilçe kadın kolları üyeleri ve ilçede yaşayan kadınlar katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, düzenlenen toplantı ve verilen destek için kadınlara teşekkür etti.

Başkan Baydilli şu ifadeleri kullandı:

“Seçim döneminde kadınların emeği çoktur çünkü bizim ulaşamadığımız hanımlara onlar daha kolay ulaşabiliyor ve bizi anlatabiliyorlar. Buradaki bu kalabalık bizi gerçekten çok mutlu etti ve 31 Mart’ın zaferi olarak yorumlayabiliriz. Biz her geçen yıl büyüyen ilçemizde yükümlülüğümüzün ne kadar ağır olduğunun farkında olarak mücadele edip çalıştık Bundan sonra da karşınızda alnı ak ve başı dik bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 4 zanlı yakalandı Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 4 zanlı yakalandı

Kadınlar için güzel hizmetlere imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Yeni dönem projelerimizden olan ‘Kadın Kültür Merkezi’ projemiz ile sadece kadınlara hizmet verecek bir sosyal alan oluşturuyoruz. İçinde yüzme havuzu, fitness salonu, kafeterya, sınıflar ve atölyeler olacak güzel bir merkezi sizin hizmetinize sunacağız. İnşallah sizin desteğinizle ve dualarınızla artık bu iş tamamdır diyorum.”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Başkan Baydilli ile göreve geldiğinden beri beraber yürüdüklerini ve çok güzel hizmetlere imza attığına şahit olduğunu dile getirdi.

Milletvekili Cevheri, “Metin Başkan genç ve dinamik bir şekilde ilçeye hizmet edip projeler üretiyor. İnşallah yeni dönemde de bu projelerinin fazlasını kazandıracaktır. Bu kalan günlerde daha fazla mücadele edip kapı kapı dolaşmamız gerekiyor” diye konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı kadın buluşmasının çok güzel bir kalabalığa sahne olduğunu ifade ederek, “9 yıldır Karaköprü’de verdiği her sözü tutan bir başkanımız var. Bugüne kadar yaptıkları da bundan sonra yapacaklarının teminatı olmuştur. İnanıyorum ki sizin desteğinizle 31 Mart milli iradenin bayramı olacaktır” dedi.

İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven de katılımları ve destekleri için kadınlara teşekkür ederken, Şanlıurfa’da AK kadınlar ile birlikte seçimde zafer kazanılacağından emin olduğunu söyledi.

Programın ardından Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve protokol üyeleri kadınlarla hatıra fotoğrafı çektirirken, Başkan Baydilli kadınlarla da sohbet edip taleplerini not aldı.

Editör: Haber Merkezi