Yeniden Refah Partisi’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kasım Gülpınar, yoğun kalabalığa seslendi. Nevali Otel arkasında kurulan miting alanında Şanlıurfalı hemşehrileriyle buluşan Gülpınar’a sevgi gösterilerinde bulunuldu.

Şanlıurfa'da otomobil 4 yayaya çarptı, bir kişi hayatını kaybetti Şanlıurfa'da otomobil 4 yayaya çarptı, bir kişi hayatını kaybetti

Gülpınar, mahşeri kalabalığa önemli mesajlar verdi. Şanlıurfa’da belediyecilikte dürüst yönetim anlayışını getireceklerini bildirdi.
Gülpınar konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

‘Herkesin kendi menfaati olabilir, herkesin kendi beklentisi olabilir. Birilerinin bir beklentisi varmış ki halkın bu talebine karşı kulaklarını tıkadılar. Bu gerçeği görmezden geldiler. Ben belediye başkanı olmak istemiyorum. İsteseydim zaten dosyamı verirdim. Sayın Cumhurbaşkanımız defalarca söyledi, talimatlar verdi: Halkın gönlünde yer etmiş, halkın sevdiği, halkın teveccüh gösterdiği AK Parti'ye yük olacak değil, yük alacak. Bu talimatı verdi. Ama bunu görmezden geldiler. Urfa meydanında, burada bu kalabalık şunu açık ve net gösteriyor: Kasım Gülpınar yük değil, yük alan alandır. Biz hep yük aldık. 31 Mart gecesi eğer bizleri şahsımı Büyükşehir Belediye Başkanı yaparsanız sizlere diyeceğim ki Allah razı olsun, biz hep birlikte yöneteceğiz. İsraf var dediniz, kaynaklar çarçur ediliyor dediniz, yandaşlara gidiyor dediniz, yanlış yerlere kullanılıyor bu kaynaklar dediniz. Ama biz de diyoruz ki Allah'ın izniyle iş başına gelirsek kesinlikle bu kaynaklar bir kuruşu bile heba olmayacak, bir kuruşu bile israf olmayacak. Bu Urfa'nın imarına ve özellikle garibe hizmet gidecek’ dedi.

Resim