Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde Kaymakam Serap Özmen Çetin, çalışmalarını sürdürüyor. Şanlıurfa’nın sahadaki en aktif kaymakamı olan Çetin, hem saha da hem de makamda vatandaşları dinleyerek devlet vatandaş kaynaşmasını sağlıyor.

Resim

Kaymakam Çetin Haliliye ilçesine bağlı Devteyşti mahallesinde esnafı ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle de buluşan Çetin talepleri dinledi. Devteyşti mahallesindeki 33 ve 9 nolu Aile Sağlık Merkezlerini de ziyaret eden Çetin burada hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet etti.

Suruç'ta taban suyu yükseldi! Verimli topraklar çoraklaşıyor Suruç'ta taban suyu yükseldi! Verimli topraklar çoraklaşıyor

Resim

Göçmen Sağlığı Merkezindeki sağlık çalışanlarıyla da görüşen Çetin daha sonra Şanlıurfa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinin düzenlediği piknikte şehit aileleriyle buluştu.

Resim

Özmen öğrencileri de unutmadı. Deneme sınavlarında başarılı olan lise öğrencilerine tablet armağan eden Çetin ‘Öğrencilerimizin başarılı olmaları için destek ve çabamızı sürdüreceğiz. Onlar başarılı oldukça ödüllendirme de devam edeceğiz’ dedi.

Resim

Editör: Serhat Anıl Atilla