3 partinin oyu arttı, 4 partinin oyu düştü 3 partinin oyu arttı, 4 partinin oyu düştü

Şanlıurfa’da 5 dönem milletvekilliği yapan Seydi Eyyüpoğlu ve AK Parti 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Eyyüpoğlu, Şanlıurfa Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Resul Korkmaz ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

14 Mayıs Genel seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa’da AK Parti’ye destek açıklamaları çığ gibi büyüyor.  Şanlıurfa Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Resul Korkmaz, Dernek olarak AK Parti’yi destekleyeceklerini açıkladı. Yaklaşık 30 bin seçmeni olan Şanlıurfa Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 14 Mayıs genel seçimlerinde AK Parti’yi destekleyecek.

Bizlere destek vererek yanlarında olduklarını belirten Şanlıurfa Muhacirler Dernek Başkanı Resul Korkmaz’a teşekkür eden Milletvekili Adayı İbrahim

Eyyüpoğlu, “ Dernek olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanında yer aldılar. İnşallah 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin yanında yer alacaklar. Bizler her zaman kendilerine hizmetkâr olmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Resul Korkmaz;  “Seydi Eyyüpoğlu Şanlıurfa’mızın gururudur. Yıllardan beri Şanlıurfa halkına hizmet etmiştir. Kendisine ayrı bir teveccühümüz var. Kendisi biz muhacirleri dayısı olarak görür. Biz hem kendisiyle hem de evlatlarıyla iftihar ediyoruz. Kendisi yıllardan beri bu hizmeti yapıyordu şimdi ise evlatları bu bayrağı devraldı. Biz bütün imkânlarımızla kendilerinin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olarak destekleyeceğiz”  dedi.