Şanlıurfa MHP İl Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili İbrahim Özyavuz, MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ve Şanlıurfa İl Yönetimi tarafından karşılandı.

Milletvekili' İbrahim Özyavuz’un katılımıyla İl Başkanı Mahmut Güneş başkanlığında İlçe Başkanları ve İl Yönetimi İl Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirerek, yerel seçim çalışmaları değerlendirmesi yapıldı.

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 4 zanlı yakalandı Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 4 zanlı yakalandı

31 Mart 2024 Yerel seçim çalışmaları istişareler bulunarak, burada Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz açıklamada bundu.

Milletvekili İbrahim Özyavuz; “İl Başkanı, İlçe Başkanları ve İl Yönetimi İl Yönetim Kurulu ile toplantı yaptık. Tabi toplantının amacı Urfa’da 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde cumhur ittifakına destekle ilgiliydi. Daha önce il başkanımızın bu konuyla ilgili basında yer alan bir açıklaması vardı genel merkezimiz genel başkanımız ve tabanımızın da bilgisi dahilinde Cumhur ittifakına şartsız ve koşulsuz bir şekilde destek vereceğimiz konusundaki müsabakatımızı aynı şekilde o açıklamaya bağlı olarak bugün bütün teşkilatlarımızla tekrar bir araya geldik ve ilçe başkanlarımızla da yaptığımız iş istişareler sonucunda 13 ilçede ve büyük şehirde kalan kalan 37 günlük sürede her arkadaşımızın elinden geldiğince ve daha fazlasını yaparak Cumhur ittifakına çalışması ve başarıya odaklanması konusunda yine arkaşlarımızla fikir birliğine vardık. Allah izin verirse sayanı başkanımızın talimatları doğrultusunda 31 Mart akşama inşallah Cumhur ittifakına büyük bir zafer daha kazandırmış olacağız Türkiye yüz yılına da hem merkezi hükümeti hem yerel yönetimlerde uyumlu bir şekilde önümüzdeki 5 yılda değerlendireceğiz. Önümüzdeki 5 yarıda değerlendireceğiz ben toplantıyı oluşturmada emeği olan başka başka il başkanını sayın Mahmut güneş'e teşkilat başkanımıza ilçe başkanlarımıza iyi yönetim kurulu üyelerimize ve yine aramızda olan ve sürekli ve yine aramızda olan var sürekli desteğine her defasında bize gösteren Ülkü ocakları il başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum hepsine saygılarımı selamlar diliyorum.’’ Açıklamasında bulundu.

Editör: Haber Merkezi