Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde 6 Şubat tarihinde meydana gelen yıkıcı depremde büyük bir hasar alarak, yıkılan Harran Devlet Hastanesinin yerine yapımı devam eden Sahra Hastanesi çalışma alanında incelemelerde bulunan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, geçici olarak Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik merkezine taşınan Harran devlet hastanesinde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Şanlıurfa'da torbacı ve kaçakçılara operasyon: 53 gözaltı Şanlıurfa'da torbacı ve kaçakçılara operasyon: 53 gözaltı

Sahra hastanesini yapmakta olan yüklenici firma yetkilileri ile bir araya gelen Başkan Mahmut Özyavuz, çalışmalar hakkında son bilgileri alırken, Harran Belediyesi olarak üzerilerine ne düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren başkan Özyavuz;Harran Devlet Hastanemizin yapım işi bitene kadar geçici olarak, yatak servisi ve tüm poliklinikleriyle hizmet verecek olan ve yapımı devam eden Sahra Hastanesinde incelemelerde bulunduk.

Cenab-ı Allah'ın izniyle hastanemiz en kısa süre içerisinde ilçemize hizmet vermeye başlayacaktır. Açıklamasında bulundu.