Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrentepe Mahallesinde alt yapısı tamamlanan bölgelerde kilitli parke taşı ile döşeyerek vatandaşın hizmetine sunuyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yeni yol açma çalışmalarının yanı sıra açılan yollarda alt yapının tamamlanması ile birlikte kilitli parke döşeme çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Vatandaşlara en güzel hizmeti sunmak için çaba gösterdiklerini ifade eden Başkan Baydilli, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçede ulaşımı rahatlatmak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Biz vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Bu doğrultuda birçok mahallemizde aynı anda ekiplerimiz çalışma gerçekleştiriyor. İlçemizin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe’de ekiplerimiz alt yapısı tamamlanan bölgelerde kilitli parke taşı döşeme çalışması yapıyor. Biz büyüyen ilçemize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Seyrantepe Mahallesinin yanı sıra Narlıkuyu, Güllübağ, Atakent ve Batıkent mahallelerinde de yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışması gerçekleştiriyor

TBMM haftalık çalışmasına başlıyor TBMM haftalık çalışmasına başlıyor