Skoda’nın ön plana çıkan daha büyük iç geniş hacmi ve uygun fiyatı ile alıcısı tarafından daha çok ilgi görmekte.

Skoda’nın en başarılı SUV modeli olan Skoda Kamiq modeli 2023 yılında en yakın rakipleri T Cross, T Roc , 2008 ve Kona gibi rakiplerini satış adetleri anlamında ekarte etmiş durumda. B SUV klasmanında şuan en çok rağbet gören ve tutulan araç olması ile ün kazanan Kamiq’in 1.5 TSİ verimli motorlu olan modeli ise en çok tutulan modeli olarak ön plana çıkıyor.

2023 Skoda Kamiq Fiyatları ?

Kamiq’in fiyatı son zamlardan sonra 1.5 milyon aşan bir liste fiyatına sahip. Bu model ise Skoda Kamiq Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG aracın 1.0 motoru her ne kadar fiyat anlamında ön plana çıksa bile performans ve yakıt verimliliği hususunda 1.5 TSİ motor her alanda daha iyi olduğunu altını çizerek vurgulamamız gerekiyor.

Ramazan ve Ahiret Bilinci Ramazan ve Ahiret Bilinci

Skoda Kamiq Kullanıcı Yorumları?

Kamiq kullanıcı yorumu olarak bu araca binen uzun süre test etmiş birisi olarak söylemem gereken ilk şey bu araçta yol sesi yok. Araç yüksek km hızlarda dahi sessizliğini koruyor. Çok sessiz bir araç.

Kamiq yakıt tüketimi anlamında 1.5 tsi motoru şehir içinde dikkatli ve ekonomik kullanışta 6 litreyi pek geçmemekte. Geniş iç hacmi ile rakiplerinden bir tık önde olan aracın yakışıklı ön farları ve geniş konforu ile kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarıyor.