İlçe genelinde alt yapı çalışmalarında deforme olan sokaklarda yenileme çalışması başlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sokakları yeniliyor.

Alt yapısı yenilenen sokaklarda üst çalışmalarını sürdüren ekipler mahalle mahalle beton yol uygulamasını tamamlamayı amaçlıyor.

Beton yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır şunları kaydetti. ‘’Bahar ayının gelmesiyle beraber Fen İşleri Müdürlüğü olarak alt yapısı tamamlanan sokaklarımızda üst yapı çalışmalarını devam ettiriyoruz. Mahallelerimizde üst yapı çalışmaları kapsamında beton yol uygulaması ve kilitli parke taşı çalışmaları aralıksız devam ediyor, bunun yanı sıra kaldırım çalışmalarımız da başlamış durumda, Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın talimatları doğrultusunda Ekiplerimiz tarafından yenilenen mahalle ve sokaklarımız kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Çalışmalarımızı alt yapısı tamamlanan caddelerimiz olmak üzere mahalle ve sokaklarımızda sürdüreceğiz’’ dedi.

Şanlıurfa'daki hayvan pazarlarında hareketlilik sürüyor Şanlıurfa'daki hayvan pazarlarında hareketlilik sürüyor

Editör: TE Bilisim