Doubletree by Hilton Şanlıurfa bünyesinde hizmet veren ve Türkiye’nin en iyi SPA merkezleri arasında yer alan Spa Soul fuarda katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Spa Soul Cluster Manager Ozan Taşdemir ve Spa Soul Şanlıurfa Müdürü Yunus Emre Polat, ziyaretçilere Spa Soul ile ilgili sunum ve tanıtım yaptı.

YÖNETİM OLARAK BULUNDUĞUMUZ TEK PROJE ŞANLIURFA

MEDYAURFA.COM Genel Yayın Yönetmeni Nedim Atilla'nın sorularını yanıtlayan ve işletmeleriyle ilgili bilgiler veren Spa Soul Şanlıurfa Müdürü Yunus Emre Polat ‘Spa Soul olarak dünyanın her yerinde danışmanlık hizmeti vermemize rağmen, ülke sınırları içerisinde Marmara ve Ege bölgesinin dışında yönetim olarak bulunduğumuz tek proje ‘Doubletree Hilton Şanlıurfa Projesi’ dedi.

YATIRIMCILARIMIZ BİZLERE BÜYÜK BİR MOTİVASYON SAĞLADI.

Yatırımcıların kendileriyle paylaştıkları fikirlerin projeye olan ilgi ve heyecanlarını üst seviyeye taşıdığını bildiren Polat ‘Tüm bunlara bağlı olarak bu projeyi geliştirme ve yönetime konusunda bizlere büyük bir motivasyon sağladı’ dedi.

AMACIMIZ BÖLGEYE KATMA DEĞER SAĞLAMAK.

Şanlıurfa’nın yanı sıra ülke ve hatta global çapta bir tesisin yönetimini ve sorumluluğunu marka olarak üstlenip, gerek şehre gerek bölgeye bir katma değer sağlamanın Spa Soul olarak en öncelikli hedefleri olduğunu da bildiren Polat, fuarla ilgili değerlendirme de de bulundu.

Şanlıurfa'da yorgun mermi isabet eden 4 yaşındaki çocuk yaralandı Şanlıurfa'da yorgun mermi isabet eden 4 yaşındaki çocuk yaralandı

İLGİ BEKLENTİMİZİN ÜZERİNDE OLDU.

Polat ‘Birincisi yapılan bir fuar olmasına rağmen hem yerel halkımızın hem de çevreden gelen diğer turizm firmalarının ilgisi açıkçası beklentimizin üzerindeydi. Gelecek yıl yine aynı fuara katılma konusunda şimdiden Spa Soul markası olarak takvimimizi oluşturduk. Bu güzel şehirde, bu güzel halkla birlikte tekrar buluşma fikrinin şimdiden bizleri çok heyecanlandırdığını sizlerle paylaşmak isterim’ ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER

Editör: TE Bilisim