Ligde yapılan maçlarda Trabzonspor, Atakaş Hatayspor'u 2-0 yendi. Yılport Samsunspor, Bitexen Antalyaspor'u 2-0 mağlup ederken, Mondihome Kayserispor-Beşiktaş maçı golsüz sona erdi.

Ligde liderlik koltuğu 25. haftada el değiştirdi.

Başkan Beyazgül açılışı yaptı, gençler bir spor tesisine daha kavuştu Başkan Beyazgül açılışı yaptı, gençler bir spor tesisine daha kavuştu

Haftaya averajla lider giren Fenerbahçe, Corendon Alanyaspor'la berabere kalarak puanını 64'e yükseltirken, RAMS Başakşehir'i 2-0 yenen Galatasaray 66 puanla ilk sıraya yerleşti.

Sonuçlar

Yukatel Adana Demirspor-Kasımpaşa: 1-3

VavaCars Fatih Karagümrük-Siltaş Yapı Pendikspor: 2-0

Galatasaray-RAMS Başakşehir: 2-0

EMS Yapı Sivasspor-Çaykur Rizespor: 1-0

İstanbulspor-Gaziantep FK: 1-3

TÜMOSAN Konyaspor-MKE Ankaragücü: 1-0

Fenerbahçe-Corendon Alanyaspor: 2-2

Trabzonspor-Atakaş Hatayspor: 2-0

Yılport Samsunspor-Bitexen Antalyaspor: 2-0

Mondihome Kayserispor-Beşiktaş: 0-0

Puan durumu

O G B M A Y Av. Puan
1.GALATASARAY 25 21 3 1 52 14 38 66
2.FENERBAHÇE 25 20 4 1 65 20 45 64
3.TRABZONSPOR 25 12 4 9 40 33 7 40
4.BEŞİKTAŞ 25 12 4 9 35 31 4 40
5.KASIMPAŞA 25 11 5 9 46 47 -1 38
6.ÇAYKUR RİZESPOR 25 10 6 9 27 34 -7 36
7.BITEXEN ANTALYASPOR 25 8 10 7 29 27 2 34
8.RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 25 9 6 10 31 30 1 33
9.EMS YAPI SİVASSPOR 25 8 9 8 29 35 -6 33
10.YUKATEL ADANA DEMİRSPOR 25 7 10 8 36 32 4 31
11.MKE ANKARAGÜCÜ 25 6 11 8 30 29 1 29
12.MONDİHOME KAYSERİSPOR 25 8 8 9 29 34 -5 29
13.YILPORT SAMSUNSPOR 25 8 5 12 29 35 -6 29
14.ATAKAŞ HATAYSPOR 25 6 10 9 31 34 -3 28
15.CORENDON ALANYASPOR 25 6 10 9 28 36 -8 28
16.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 25 7 6 12 30 29 1 27
17.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 25 7 6 12 30 37 -7 27
18.SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL 25 6 8 11 31 49 -18 26
19.TÜMOSAN KONYASPOR 25 5 10 10 24 37 -13 25
20.İSTANBULSPOR 25 3 5 17 18 47 -29 11


26. hafta programı

16 Şubat Cuma

20.00 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan)

17 Şubat Cumartesi:

13.30 Bitexen Antalyaspor-İstanbulspor (Corendon Airlines Park Antalya)

16.00 Atakaş Hatayspor-EMS Yapı Sivasspor (Mersin)

19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

18 Şubat Pazar:

13.30 Corendon Alanyaspor-Yukatel Adana Demirspor (Alanya Oba)

16.00 Gaziantep FK-Yılport Samsunspor (Kalyon)

16.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Trabzonspor (Pendik)

19.00 MKE Ankaragücü-Galatasaray (Eryaman)

19 Şubat Pazartesi:

20.00 RAMS Başakşehir-Mondihome Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Beşiktaş-TÜMOSAN Konyaspor (Tüpraş)