Sanatçı Mustafa Keser geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da Orhan Gencebay için ‘İyi bir müzisyen ama iyi bir ses sanatçısı değil’, Müslüm Gürses için ise ‘Müslüm Gürses Türkiye’nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor’ ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa'da 2 bin 370 kişi çölyak hastalığıyla mücadele ediyor Şanlıurfa'da 2 bin 370 kişi çölyak hastalığıyla mücadele ediyor

Bu açıklamalara İbrahim Tatlıses tepki gösterdi. Bir magazin programına canlı telefon bağlantısı ile katılan Tatlıses ‘Mustafa Keser’e sorun, onu da sahneye çıkaran kimmiş? Kanal 6’deki ‘İbo Şow’a çıkardım, oradan aldı yürüdü. Bana da zamanında konuşur gibi oldu ama önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum. Çok iyi bir müzisyendir, onu inkar edemem. Ama tüm bu sanatçılar için söyledikleri hadsizliktir. Gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor. Kişi olarak da haddini bilmeli. Hayatım boyunca nankör olmadım. Kör ol ama nankör olma. Ben nankörleri hayatım boyunca hiç sevmedim’ ifadelerini kullandı.