Şanlıurfa’ya yakışanın bu olduğunu belirten Yazmacı, “Şanlıurfa’nın birlik ve beraberliğini hep birlikte oluşturacağız” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda Viranşehir’de Kaynak ile Ebeniç aileleri arasında yaşanan tatsızlığı ortadan kaldırmak için girişimlerde bulunan Yazmacı, iki tarafı tek çatı altında topladı. Ortadaki husumeti bitirmek için iki taraftan söz alan Yazmacı, Şanlıurfa’ya yakışanın bu olduğunu belirti.

Şanlıurfa'da yetiştirdiği akreplerin zehrini yurt dışına satıyor Şanlıurfa'da yetiştirdiği akreplerin zehrini yurt dışına satıyor

İki ailenin önde gelenlerine teşekkür eden Yazmacı, “Bu gün iki aile arasında yaşanan tatsızlığı barış ile sonuçlandırdık. Bizleri kırmayıp buraya geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yazmacı,  “Geçtiğimiz günlerde iki aile arasında bir tatsızlık oldu. Bu tatsızlığı bugün giderip iki aileyi bir araya getirerek barışmalarına vesile olduk. İki ailemize de çok teşekkür ediyorum. İyi niyetleri ve kadirşinaslıkları bizler için çok önemliydi. Bu günde bunu gösterdiler. Şanlıurfa’nın birlik ve beraberliğini hep birlikte sağlayacağız” dedi.