Karaköprü’de Ak Parti Genel Merkezi tarafından 31 Mart seçimleri için yeniden belediye başkanı adayı olarak gösterilen mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Baydilli yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ederken, ilçedeki her vatandaşa ulaşıp hizmet ve projelerini anlatmayı hedefliyor.

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 4 zanlı yakalandı Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 4 zanlı yakalandı

Başkan Baydilli AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek ve ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte Mehmet Hafız Bulvarı üzerindeki esnafı ziyaret ettiler. Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Baydilli ve Milletvekili Yazmacı, vatandaşlardan 31 Mart seçimleri için destek ve dua istediler.

Karaköprü’de gerçekleştirdikleri hizmetin karşılığında bugün teveccüh ve samimiyetle karşılaştıklarını belirten Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her vatandaşın hakkını gözeterek hizmet ettiklerini ifade etti.

Başkan Baydilli, “Her gün vatandaşlarımızla, esnafımızla buluşup destek ve dualarını talep ediyoruz, ilçemize yaptığımız hizmetleri anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın bize gösterdiği teveccüh ve sevgi gösteriyor ki bugüne kadar doğru işler yapmışız.  Yeni bir heyecan, yeni projeler ve ilk günkü aşkla her vatandaşımızın ihtiyacını bilerek hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İnşallah 31 Mart günü kazanan yeniden Karaköprü olacak ve AK Parti’nin ‘Gerçek Belediyecilik’ anlayışı ilçemizde devam edecek” diye konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı da Karaköprü’de Başkan Metin Baydilli’nin önemli işlere imza attığını ifade ederek, “Karaköprü AK Parti belediyeciliği ve Metin Başkan ile ciddi bir gelişim sağladı. İnşallah 31 Mart’ta Karaköprü kararını yine hizmetten ve gerçek belediyecilikten yana verecektir” diyerek Başkan Baydilli’ye destek istedi.

Başkan Baydilli ve Milletvekili Yazmacı Mehmet Hafız Bulvarı’nın ardından kendilerini davet eden vatandaşlara da ziyarette bulunup sohbet ettiler.

Editör: Haber Merkezi