Felç kalan eşine 43 yıldır özenle bakıyor Felç kalan eşine 43 yıldır özenle bakıyor

İnsan sağlığının önemine ve sağlıkta kalite ve doğru tanı ilkesi ile hizmet vermek amacı ile Ertuğrul Gazi mahallesinde RK Sağlık ve Güzellik merkezinde KBB ve Baş Boyun cerrahisi alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı.
Op. Dr. Rafet Keleş yaptığı açıklama da; ''25 yıldır KBB Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kliniğimizde KBB hastalıkları için bizden danışmanlık hizmeti talep eden Hastalarımız için gerekli Endoskopi ünitesi başta olmak üzere tüm endoskopik inceleme yapılmakta ve açık ve kapalı rinoplasti, kansız bademcik ve geniz eti operasyonları, botoks dolgu ve kök hücre tedavileri hakkında hastalarımıza danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Hastalarımıza doğru teşhis, tanı konulması sağlamak ve tedavi için ne yapılması gerektiğini gibi hizmetler sunmaktayız.''
Piezo Cerrahisi ile acısız ve ağrısız Burun Estetiği bilgilendirme, Teknolojinin gelişmesi ile estetik operasyonlara yeni eklenen Piezo Cerrahisinin uygulandığını ve ultrasonik dalgalar ile kemiğe istenilen formların verildiğini ve bu şekilde acısız, ağrısız Piezo tekniği ile operasyonlar gerçekleştirildiği söyledi.
Adres : Ertuğrul Gazi Mah. 335.SK Yunus Emre Apt. Altı Haliliye / Şanlıurfa İletişim : 0532 598 63 00

Editör: Nedim Atilla