Nevali hotel Şanlıurfa Vanna Spa hizmeti altında uzman masörler tarafından yapılan birçok masaj seçeneği vardır. Farklı ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş olan masaj terapilerinden birini seçerek bedeninizi dinlendirmek için küçük bir mola verin. Bali masajı, İsveç masajı, Shiatsu masajı, sporcu masajı veya anti-stres gibi birçok seçenek Wellness hizmetleri arasında yer alır.

Bali masajı; vücuttaki enerji akışı esas alınarak esnetme yöntemleriyle yapılır ve vücudu yenileyici, güçlendirici bir etkisi vardır.

İsveç masajı; kanın kalbe akış yönüne göre yapılan İsveç masajı, farklı kas gruplarına hitap ederek bedeninizi baştan aşağı yeniler.

Shiatsu masajı; akupressur tekniğinden yararlanan güçlü bir masaj tekniğidir Shiatsu. Tüm vücuttaki enerji akışını harekete geçirmek için idealdir. Çeşitli hastalıklara iyi geldiği inanılan bu masaj türünde organ fonksiyonlarına faydalı olduğu da bilinir.

Sporcu masajı; sporculara yönelik iyileşme ve rehabilitasyon amaçlı yapılan İsveç masaj tekniği uygulamasıdır. Spor öncesi performans artıran ve spor sonrası dinlendirici etkisi bulunur.

Anti-stres masajı; aromatik yağlarla uygulanır, baş ve omuz bölgesine odaklanır. Kasları gevşetici bir etkisi bulunan anti-stres masajı, stres ve yoğun iş temposuna maruz kalan kişiler tarafından tercih edilir.

Ayak Refleksolojisi; ayakta bulunan ve vücudun diğer bölgeleriyle bağlantı sağlayan basınç noktalarını harekete geçirir. Güneydoğu Asya’da yaygın olan ayak refleksolojisi, vücudu canlandırırken aynı zamanda enerjiyi de dengeler.